WEV20PSB2
Webb Eco Electric Pruner 15cm
Features:
  • 15cm (6") Working Width
  • 20V Cordless Power
  • 4.9m/s Chain Speed
  • Runtime up to 40 minutes
  • 0.03" Chain Gauge
  • 3/8" Chain Pitch
  • 2Ah 20V Litium Ion Battery & Charger
  • 3 year Warranty
Our ref WEV20PSB2
Barcode 5055661905336
Brand Logo: Webb
3 in stock at Sandhurst
0
Other products in this category:
Browse our range:
Chainsaws
You may also be interested in these products:
TC THGD8031
Town & Country Pop-Up Garden Tidy Bag TCG8031
8 in stock at Sandhurst